Product toegevoegd
 • Bel ons  
 • Nieuwsbericht

  Maatregelen met betrekking tot coronavirus

  18-03-2020

  Beste klanten,

  Iedereen op zijn of haar manier, maar wereldwijd worden we allemaal geconfronteerd met het corona-virus. Ook Vosschemie Benelux ondergaat deze lockdown. Zo kunnen we geen klanten meer ontvangen aan onze balie te Lier alsook mogen onze vertegenwoordigers niet meer bij u langskomen.

  Onze binnendienst staat uiteraard wel paraat en kan u van dienst zijn aangaande al uw technische vragen of adviezen. Ons team zit op veilige afstand van ekaar met elkeen oog voor een optimale bescherming.De veiligheid van ons team staat voorop. 

  Afhalingen door klanten raden we af, want we zorgen immers dat de bestelling snel aan huis worden geleverd. Het eenvoudigste is uw bestelling via onze webshop te plaatsen

  Leveringen gebeuren onder strikte voorwaarden en met bescherming van alle partijen. We houden dagelijk contact met onze belangrijkste leveranciers zodat we alle leveringen kunnen waarborgen. We hebben bevestiging gekregen dat alle producties blijven draaien, zodat er voorlopig geen problemen worden verwacht mbt de levering van grondstoffen.

  Rekening houdend met de verstrengde preventiemaatregelen die worden opgelegd door de overheid om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, zal vanaf woensdag 18/3 onze winkel gesloten zijn tot en met 5/4/2020.

  We voeren vanaf heden ook een permanentie in en blijven bereikbaar :
  Telefonisch: 03/489.28.28 
  Per email : info@vosschemie-benelux.com  

  Bestellen kan  : 

  We verwerken uw orders dagelijks zoals voorheen, de zendingen gaan gewoon door tot nader order. Gelieve rekening te houden met mogelijke vertragingen bij de transportdiensten.

  Veel Technische informatie en verwerkingsinformatie over onze producten kunt u reeds terugvinden op onze website.

  Bovendien staan er tal van filmpjes op het you tube kanaal 'Vosschemie Benelux' of bij advies - video's op onze website : https://www.vosschemie-benelux.com/nl/video-s

  De workshops tem 8/4/2020 worden verschoven naar een latere datum. De ingeschreven personen zullen hierover een persoonlijk bericht ontvangen.
  Alle externe interventies en bezoeken worden opgeschort tot nader order.
  Het is onze prioriteit om u de komende weken de nodige ondersteuning te blijven bieden, uw bestellingen te verwerken, maar ook om uw veiligheid en die van onze medewerkers te vrijwaren.

  Wij houden de ontwikkelingen nauwlettend in de gaten en treffen waar nodig verdere maatregelen.
  Bedankt voor uw begrip en blijf in goede gezondheid !

  Marc & Claudia De Moor 


   

  Deel dit bericht